Google+ FacebookFlickr
iletişim

RAFTİNG FİYATLARI VE ÜCRETLERİ

İlkbahar, Yaz ve Sonbahar mevsimlerinin en iyi aktiviteleri ve doğa sporları arasında bulunan rafting ücretleri alanında çağ atlatan bir uygulama yapan firmamız, bu harika doğa sporunu herkese ve her bütçeden doğaseverin deneyimlemesini sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Kar marjımızı ya en minimum düzeyde tutuyor, yada hiç kar gözetmeksizin bir çok aktivitelerimizi sadece ailemize yeni doğaseverler katabilmek umuduyla ve yeni insanlarla tanışmak için organize ediyoruz!


KÖPRÜLÜ KANYON FİYATLARI VE ÜCRETLERİ

Köprülü Kanyon Milli Parkı Beşkonak için sadece rafting : 10 TL, Rafting + Öğle Yemeği : 15 TL, Rafting + yemek + ulaşım : 20 TL ( Ücretsiz ulaşımlar Alanya, Side, Kemer, Manavgat, Antalya, Belek çevresi otellerden ve yazlıklardan sağlanmaktadır. = Rezervasyon için ön ödeme kapora gerekliliği yoktur. Tur günü nakit kredi kartı, BİTCOİN vs gibi ödeme araçları ile ödemenizi yapabilirsiniz.

MELEN ÇAYI FİYATLARI VE ÜCRETLERİ

Melen Çayı'na tur otobüsleri ve minibüsleri İstanbul Anadolu / Avrupa yakalarından, İzmir / Kocaeli merkezden, Bursa'dan, Adapazarı Sakarya'dan, Ankara'dan, Bolu ve Düzce merkezden hergün kalkmaktadır. Melen Çayın'da rafting fiyatı kendi aracı ile gelip sadece rafting yapacaklar için 16 tl'dir. Kahvaltı ve Öğle yemeği ücretleri 5 TL'dir öğün başına açık büfe'de! Ulaşım servisi almak isteyenler İstanbul için 15 TL kişi ilave, İzmir / Kocaeli için 9 tl ilave ve Adapazarı / Sakarya için 6 TL ve Ankara için 16 tl ek ödeme yaparak bu hizmetten yararlanabilirler.

FIRTINA DERESİ RAFTİNG FİYATLARI VE ÜCRETLERİ

Fırtına deresinde rafting turları hergün mevcuttur. Burada rafting fiyatı 24 TL olarak ücretlendirilmektedir kişi başı. Kendi aracı olmayanlar ve ulaşım ihtiyacı olanlar için Rize merkez'den 6 TL karşılığında kalkan servislerimiz ile ulaşımınızı ekonomik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Haftasonları Trabzon, Ordu, Samsun, Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Batum merkez çıkışlı otobüs minibüs servislerimiz mevcuttur.

GÖKSU NEHRİ RAFTİNG FİYATLARI VE ÜCRETLERİ

Mersin'in Mut ilçesi ile Silifke ilçeleri arasında yer alan Göksu nehri rafting parkuru içinde hergün turlar ve aktiviteler mevcuttur. Göksu nehri rafting turlarımız için hergün Silifke otogarı Taşucu merkezden servisler kalkıyor. Haftasonları Erdemli, Mersin merkez, Adana'dan otobüsler kaldırıyoruz. 1 günlük rafting ücreti Göksu nehrinde 18 TL 'dir. Haftasonu Mersin Adana 'da ulaşım hizmeti alacaklar 7 TL ilave ücret ödemesi yapmaktadır.

Rafting fiyatları ve ücretleri ne kadar kaç tl en ucuz firmalar hangisi? Melen Çayı Köprülü Kanyon Alara Fırtına Manavgat Göksu Irmağı Dalaman nehirleri turlar.

Nehirler haritası

Unutamayacağınız bir gün ve etkinlik için biz daima buradayız