Google+ FacebookFlickr
iletişim

Rafting Yapılan Irmaklar Nehirler

Antalya ili dünyaca ünlü Toros Dağlarının eteklerinde kurulan çok güzel bir şehirdir. Böyle olması sebebi ile başta Bergama Kralı Attalos, Mustafa Kemal Atatürk gibi daha nice devlet adamlarının beğenisini kazanmış, günümüzde ise Avrupa'da tursitlerin en çok tercih ettiği tatil merkezi durumundadır. Toros Dağları neredeyse her 50-60 km ( denize yatay şekilde) 'de bir bünyesinden doğan bir ırmak, akarsu veya dereyi kıvrımlar kanyonlar oluşturarak Akdeniz'e ulaştırır. İşte bu nehir ve akarsular üzerinde nehir sporları olan rafting, kano, kanyon geçişi, alabalık avı, nehir kenarı kamp vs gibi bir çok aktiviteyi yapma olanağı verir.


Köprüçay ( Köprülü Kanyon )

Antalya merkezden ve il genelinden hatta Isparta, Burdur gibi komşu illerden her gün en çok tur yapılan ırmaklardan olan Köprülü Kanyon Milli Parkı'na hergün klimalı minibüs ve otobüslerimizle sefer düzenliyoruz. Manavgat ilçesi Beşkonak Köyü'nde bulunan konaklama, kamp ve rafting tesislerimizde en lezzetli alabalık ve yöresel köy yemeklerinin öğle yemeğinde sizi bekliyor. Bölge rafting yapmak istemeyen için bile harika bir cazibe merkezidir. Binlerce endemik bitkinin bulunduğu akarsu kenarında gezip dolaşarak bile doğanın tadını çıkartabilirsiniz.

Alara Çayı

Tarihi Alara Kalesi, Kervansaray ve bir çok tarihi köprülerin bulunduğu vadilerden bot üzerinde kürek çekerken, vadinin kenarlarını kaplayan yemyeşil endemik bitkilerin her tonunu ve onların çiçeklerinin kokusunu soluyarak kendinizi adeta cennete zannedeceksiniz. Alara Çayı'na rafting turlarımız için hergün Alanya ilçesinin tatil köyleri beldeleri olan Yeşilöz, Kargıcak, Demirtaş, Konaklı, Tosmur, Mahmutlar, Avsallar, İncekum, Okurcalar, Türkler gibi tüm otellerden servislerimiz kakış yapmaktadır. Turlara katılmak için en az bir gün önceden bize ulaşıp ödeme yapmadan isminizi listeye yazdırmanız yeterlidir. Tur fiyatlarımız için fiyatlar listesini ziyaret ediniz.

Manavgat Irmağı

Bu tur esnasında dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi ve Oymapınar Barajının muhteşem manzarasınıda göreceğiz. Kızılağaç, Çolaklı, Yavrudoğan, Side, Kumköy, Sorgun, Titreyengöl bölgelerinden kalkan servislerimiz katılımcılara harika bir gün yaşatmayı hedefliyor. Tur esnasında bol oksijen, doğal alabalık ve köy yemeklerinden oluşan bir öğle yemeği ziyafeti ve daha bir çok görülmeye değer doğal ve tarihi güzellik bizi bekliyor.

Aksu Çayı

Aksu Çayın'da rafting turlarımız Kasım ayı ile Mayıs ayları arasında yapılmaktadır. Belek, Boğazkent, Antalya Lara, Konyaaltı, Kepez, Muratpaşa, Aksu ilçelerinden hergün servislerimiz bulunmaktadır. Turumuzun bittiği yer olan Aksu ilçesi sahilindeki dünyaca ünlü 7 yıldızlı otel olan MARDAN PALACE yi, çilek domates patlıcan gibi yediğimiz her türlü sebzelerin yetiştiği seralar arasında ve portakal bahçeleri arasında kürek çekmekten çok zevk alacağınızı garanti ediyoruz.

Düden Çayı

Şehir merkezinden fazla uzaklaşmak istemeyenler için ideal aktivitelerden birisidir. Tedaş Kavşağı'nda bulunan tarihi köprüde başlayan turumuz, Karpuzkadıran Şelalesine gelmeden 50 metre önce sona ermektedir. Düden çayı rafting turları için Konyaaltı, Lara, Örenekköy, Doğu Garajı, Kepez, Varsak, Muratpaşa, Çallı, Dokuma, semtlerinden ücretsiz servislerimiz bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi Düden Çayı kenarında Beydağları ve deniz manzaralı çok güzel bir mekanda yiyoruz. Güncel fiyatlar ücretler için sayfamızı ziyaret ediniz!

Tüm rafting turlarımız için gerekli ekipmanlar ve malzemeler tarafımızdan karşılanmaktadır. Katılımcıların her hangi bir özel elbise veya malzeme ekipman getirmesine gerek yoktur. Rafting sporu her hangi bir tehlikesi olmayan 7'den 70'ye yürüyebilen herkesin yapabileceği bir etkinliktir.

Antalya nehir sporları doğa rafiting etkinlikleri firması adres ; Kırçiçeği Cd. Güneş Mahallesi 07260 Kepez/Antalya Türkiye

Antalya'da rafting turları günübirlik yemek ulaşım herşey dahil geziler turlar fiyatları. Antakya'da en ucuz güzel aktiviteler etkinlikler proğramları tavsiye!

Nehirler haritası

Unutamayacağınız bir gün ve etkinlik için biz daima buradayız