Google+ FacebookFlickr
iletişim

Uzun Süreli Rafting Turları

Uzun süreli rafting turları adındanda anlaşılacağı üzere günübirlik olmayan, yani günün sonunda evimize dönmediğimiz, doğada nehir kenarında kamplarda dağ ve bağ evlerinde konaklayarak, hergün daha fazla akarsu ve nehir parkurlarını keşfettiğimiz ve deneyimlediğimiz bir aktivitedir. Uzun süreli turlar 2-3 günlük, haftalık ve 10 günlük olarak organize edilirler.


5 Günlük Rafting Turları ( Melen Çayı, Zamantı, Fırtına, Çoruh Nehri )

Düzce'deki Melen Çayı'nda başlayan turumuz, sona erdikten sonra öğleden sonra Kapadokya'ya hareket ediyoruz. Geceyi Nevşehir Avanos'ta otelde konaklayarak geçirip, 2. günde Kapadokya bölgesinin tarihi dokusunun içerisinden kısa bir gezi ile boydan boya geçerek, Kayseri yakınlarındaki Zamantı Çayı'na ulaşıyor ve ikinci gün rafting aktivitemizi burada yapıyoruz. Zamantı Çayı kenarında konaklama çadırlarda kampta yapılacaktır. 3. gün Sivas ve Gümüşhane illerini gezerek Rize'ye ulaşıyor ve burada otelde konaklıyoruz. 4. gün Fırtına nehri üzerinde rafting yapıyor gün sonunda ve turu sonlandırmak isteyenleri Trabzon otogarına yada havalimanına bırakıyoruz. Bir sonraki güne devam etmek isteyenler ile Fırtına Deresi kenarında kamp alanımızda konaklıyoruz. 5. gün Çoruh nehrinde rafting yapmak üzere Erzurum İspir ilçesine hareket ediyoruz. Çoruh nehir rafting parkurunu da deneyimledikten sonra Kars'a hareket ediyoruz. Uçak ve Tren seferlerine göre katılımcıları havalimanı'na yada gara bırakıyoruz ve 5 günlük mükemmel bir Anadolu Rafting turumuz böylece sona ermiş oluyor. 5 günlük tur ücreti ; 200 TL'dir. Fiyatlara tüm ekipmanlar, ulaşımlar, yeme içme, konaklama ( otel ve / veya çadır ). Turlarımız her Çarşamba günü Düzce otogarı veya Cumayeri ilçesi buluşma ile başlamaktadır.

4 Günlük Rafting Turları ( Alara, Köprüçay, Dalaman Nehri )

Turlarımız Alanya'da her Salı günü buluşma ile başlar, Alanya merkez otellerinden ücretsiz alma servisimiz bulunuyor. 1. gün Alanya'ya çok uzak olmayan Gündoğmuş ilçesi yakınlarındaki Alara Çayı rafting parkurunu deneyimliyoruz. Tur sonunda Köprülü Kanyon Milli parkına hareket ediyor ve geceyi buradaki ağaç bungalow evlerimizde geçiriyoruz. Gece nehir kenarı ateş mangal kuzu çevirme ve canlı müzik performansı bulunmaktadır. 2. gün Köprüçay'ın en güzel parkurunda çılgınca rafting yapıyor ve geceyi geçirmek için Antalya merkez'deki otelimize hareket ediyoruz. 3. gün Antalya merkezde biraz gezdikten sonra, sahil yolundan Dalaman'a hareket ediyoruz. Kıvrım kıvrım yolları ile Antalya Kalkan arası doyumsuz bir manzara sunmaktadır. Yol üzerinde Kemer, Phaselis antik kenti, Demre kaya mezarları, Üçağız ve Kekova gibi yerlerede uğruyoruz. Kaş kaputaş plajı fotoğraf molası sonrası istikamet Ölüdeniz. Kelebekler vadisi ve Ölüdeniz, Fethiye gezilerimizin sonunda Köyceğiz göl kenarı konaklayacağımız tesisimize varıyoruz. Güzel bir akşam yemeği sefası sonrası dinlenmeye çekiliyoruz. 4. Gün Dalaman Çayı'nda rafting deneyimi için Narlı Köyü'ne varıyoruz. Dalaman Irmağı rafting maceramız sonrası turumuz biter ve uçak rezervasyonları olanları Dalaman Havalimanı'na, otobüsle illerine, şehirlerine geri dönecekleri Ortaca otogarına bırakıyoruz. Tur ücretimi ; 250 TL olup fiyata ekipmanlar, yeme içme, konaklama dahildir. Katılımcılar uçak veya otobüs biletlerini kendileri alacaklardır.

4 Günlük Rafting Turu ( Köprüçay, Alara, Göksu Nehri )

Her Cuma Antalya merkez, otogar veya havalimanında buluşarak çıktığımız bu 4 günlük 3 ayrı nehirde rafting proğramımızın ilk durağı Manavgat İlçesi Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda bulunan Köprüçay Irmağı'dır. 1. gün saat 11 gibi ulaştığımız ırmakta doyasıya rafting yapıyor ve doğanın tadını çıkarıyoruz. Gün sonunda Alanya'ya hareket ediyoruz. Alanya'ya 30 km kala ünlü Alara tatil beldesindeki 3 yıldızlı otelimizde konaklıyoruz. 2. gün Alara Çayı rafting parkurunda unutulmaz bir gün geçiriyoruz. Rafting sonrası Alanya merkezi, Damlataş Mağarasını, Alanya Kalesi, Kızıl kuleyi geziyoruz. İsteyenler gece kulüpleri ve diskoları ile ünlü barlar caddesinde gece saat 12'ye kadar takılabilirler. Konaklamamızı Alanya merkezde yapıp ertesi gün Göksu nehrine yayladan yani Toros Dağları üzerinden hareket ediyoruz. 3. Gün Kuş Yuvası yolundan Sarıveliler ilçesi geçilerek Ermenek ilçesine ulaşıyoruz. Burası kaya mezarları ile ve masmavi Turkuaz barajı ile ünlü bir ilçemiz. Burada kısa bir gezi ve sadece Ermenek'te üretilen özel üzüm helvasını tattıktan ve lezzetli öğle yemeği yedikten sonrası Mut ilçesine hareket ediyoruz. Tarihi Mut Kalesi'ni gezdikten sonra Göksu Nehri rafting parkuru başlangıç noktamız olan Kargıcak Köyü'ne ulaşıyor ve buradaki çadır kamp alanımızda geceyi geçiyoruz. Ertesi gün Göksu Irmağı rafting parkurumuzdaki turumuzu tamamladıktan sonra turu burada sonlandırmak isteyenleri Silifke otobüs terminaline bırakıyoruz. Ertesi güne devam etmek isteyenler ile Susanoğlu beldesinde bulunan sahil çadır kampımıza ulaşıp geceyi burada geçiyoruz. 4. gün Erdemli, Cennet Cehennem, Kızkalesi gibi sahilde yer alan tarihi ve turistik yerleri gezerek Mersin merkeze ulaşıyoruz. Mersin merkezde öğle yemeği ve şehir turu sonrası katılımcılardan uçakla dönecek olanları Adana Havalimanı'na, otobüsle dönecek olanları Mersin otogarına bırakarak 4 günlük etkinliğimizi bitirmiş oluyoruz. Bu turun ücreti kişi başı 240 TL olup, fiyatlara ulaşım, ekipman, malzeme, konaklama ve yeme - içme dahildir. Katılımcılar tur öncesi ve sonrası uçak veya otobüs biletlerini kendileri ayarlayacaklar olup fiyata dahil değildir.

Antalya'da rafting turları günübirlik yemek ulaşım herşey dahil geziler turlar fiyatları. Antakya'da en ucuz güzel aktiviteler etkinlikler proğramları tavsiye!

Nehirler haritası

Unutamayacağınız bir gün ve etkinlik için biz daima buradayız