Google+ FacebookFlickr
iletişim

TAURUS RAFTİNG ve DOĞA SPORLARI FİRMASI

Alman Markus Hanueven ev Hollandalı Marianne Linkerman tarafından 1992 yılında Antalya merkezde Avrupa'dan geen tatilcilere bölgedeki nehir ve dağ sporlarını tanıtmak amacı ile kurulan TAURUS rafting, bugün Ortadoğu'dan, Rusya'ya, Avrupa'dan İskandinav ülkelerine kadar bir çok ülkede hizmet vermektedir. TAURUS kelimesi Toros Dağları'nın İngilizce adıdır ve firma kurucularımız Türkiye'ye ilk geldiklerinde gördükleri ve gezdikleri bu dağlara güzelliğine hayran kalmışlar bu güzellikleri, diğer insanlarında tanıması ve keşfetmesi için projeler geliştirmişlerdir. TAURUS rafting ev doğa sporlarının ana faaliyet alanı, doğada kamp tatil aktiviteleri, doğa sporları yarışları organizasyonu, rafting, kano, kanyon yürüyüşleri, zipline, takım oyunları eğitimi gibi bir çok etkinliği sağlamaktır. Bir çok şehirde sahip olduğu mağaza ve outlet store yerleri ile her türlü doğa sporları malzemeleri aksesuarı kıyafetleri ekipmanları satışıda yapan firma, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Amerika gibi kıtalarda'da nehir sporları organizasyonu aktiviteleri yapmayı planlamaktadır.


GÜNÜBİRLİK TURLAR

TAURUS RAFTİNG şu an ülkemiz aktif olarak Köprülü Kanyon, Melen Çayı, Manavgat Irmağı, Alara Çayı, Zamantı Nehri, Fırtına Nehri, Göksu nehri ve Dalaman Irmağı üzerinde aktif olarak hizmet vermektedir. Köprülü kanyon milli parkı rafting turlarına Alanya Kemer Side Belek Antalya Manavgat tatil beldelerinden katılabilirsiniz. Göksu Irmağına turlar hergün İskenderun Anamur arasındaki tüm sahil tatil kasabalarından ve şehirlerinden ayrıca Mersin / Adana merkezlerinden kalkmaktadır. Dalaman çayı rafting turları için Fethiye, Ölüdeniz, Göcek, Kaş, Kalkan, Dalyan, Sarıgerme, Köyceğiz, Marmaris, Datça, Akyaka tatil beldelerinden hergün, Muğla ve Denizli merkezden haftasonları turlarımız kalkış yapmaktadır. Melen çayı Rafting turlarımız için İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası tüm ilçe merkezlerinden hergün ve haftasonu servislerimiz kalkıyor. Ankara'dan Çarşamba günleri ve haftasonu, Kocaeli, İzmir, Sakarya, Adapazarı, Düzce ve Bolu il merkezlerinden her gün kalkış yapılmaktadır. Alara çayı rafting servisleri hergün Yeşilöz, Kargıcak, Mahmutlar, Avsallar, Konaklı, Türkler, Tosmur, Kestel, Payallar tatil köylerinden kalkmakta, Salı ve Cumartesi günleri Manavgat, Side, Belek, Kemer Antalya, Gazipaşa bölgelerinden organize edilmektedir.

TAURUS RAFTİNG firması tüm doğa sporları aktiviteleri turları ve etkinlikleri için gerekli tüm ekipman malzeme araç ve gereci hazırlamakta olup, katılımcıların herhangi bir şey getirmelerine gerek yoktur! Tüm katılımcılar çok az bir ihtimalde olsa olası yaşanabilecek kazalara karşı sigortalanmaktadır. Şehrin gürültüsünden biraz olsun uzaklaşmak, iş stresinden birazda olsa kurtulup doğada kafa dinlemek ve yeni arkadaşlıklar dostluklar edinmek isteyenlerin TAURUS RAFTİNG olarak her zaman yanında olmayı hedef edindik.

Antalya nehir sporları doğa rafiting etkinlikleri firması adres ; Kırçiçeği Cd. Güneş Mahallesi 07260 Kepez/Antalya Türkiye

TAURUS rafting firması nehir ve doğa sporları şirketi Alanya Side Kemer Antalya Belek Köprülü Kanyon Milli Parkı Alara Çayı, Manavgat Irmağı iletişim telefon!

Nehirler haritası

Unutamayacağınız bir gün ve etkinlik için biz daima buradayız